Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2405 no /home/telerehabilitation/public_html/includes/menu.inc).

Activity calendar

28 Decembris 2015

AKADĒMISKĀ KONFERENCE „IEKĻAUJOŠA IZGLĪTĪBA: IZAICINĀJUMS UN IESPĒJAS”

18.decembrī Rēzeknes Augstskolā notikušajā VPP INOSOCTEREHI ietvaros organizētajā akadēmiskajā konferencē „Iekļaujoša izglītība: izaicinājums un iespējas” piedalījās vairāk kā simts dalībnieki: augstskolu docētāji, izglītības pārvalžu vadītāji un izglītības iestāžu skolotāji, izglītības atbalsta centru vadītāji un speciālisti, NVO pārstāvji.

VALSTS PĒTĪJUMU PROGRAMMAS PREZENTĀCIJA POLIJĀ

30.novembrī - 1.decembrī Turoņas N.Kopernika v.n. universitātē notika Polijas sociālo darbinieku nacionālā konference “Skolēns ar speciālām izglītības vajadzībām kā sociālā darba priekšmets” (“Uczen o specjalnych potrzebach edukacyjnych jako podmiot pracy socjalnej”). Konferencē piedalījās VPP INOSOCTEREHI pētniece S.Ušča, kura Polijas kolēģus iepazīstināja ar Latvijas pieredzi un pētījumiem šai jomā, tostarp ar VPP INOSOCTEREHI mērķiem un konstatējošā pētījuma rezultātiem.