Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2405 no /home/telerehabilitation/public_html/includes/menu.inc).

2. projekta aktualitātes, publikācijas

Zinātniskā konference "SIE-2018"

2018.gada 25.-26.maijā VPP INOSOCTEREHI 2.projekta zinātnieki Aleksandrs Gorbunovs, Žanis Timšāns un Ieva Kudiņa piedalījās starptautiskajā zinātniskajā konferencē «Sabiedrība. Integrācija. Izglītība», tās ietvaros uzstājoties ar lekciju/darbnīcu “Posturālā līdzsvara agrīnā diagnostika un funkcionālo spēju uzlabošana telerehabilitācijas modeļa ietvarā, izmantojot instruējošus video materiālus e- vidē un mobilās aplikācijas iespējas”.

Rīgas Stradiņa Universitātes 2018.gada Zinātniskā konference

2.projekta zinātnieki 2018.gada 23.martā piedalījās Rīgas Stradiņa Universitātes 2018.gada Zinātniskajā konferencē ar ziņojumu “Posturālā līdzsvara novērtēšanas sistēma vestibulārās rehabilitācijas atbalstam”, ar kuru tika iepazīstināti 36 RSU pārstāvji (pasniedzēji un studenti). Ziņojums iekļauts šīs konferences tēžu krājumā.

Ar ziņojuma tēzēm var iepazīties šeit.

Konference "VPP INOSOCTEREHI rezultatīvo rādītāju ieviešana"

Valsts pētījumu programmai „Inovatīvi risinājumi sociālajā telerehabilitācijā Latvijas skolās iekļaujošas izglītības kontekstā” (VPP INOSOCTEREHI) ir tas gods ielūgt Jūs uz Konferenci „VPP INOSOCTEREHI rezultatīvo rādītāju ieviešana” LU Mazajā aulā, Rīgā, Raiņa bulvārī 19, Rīgā, 2017.gada 7.decembrī plkst.10.30. (reģistrācijas sākums).

Seminārs ergoterapijas un rehabilitācijas speciālistiem KRC Jaunķemeri

2017.gada 1.novembrī VPP INOSOCTEREHI 2.projekta pētnieki Aleksandrs Gorbunovs, Žanis Timšāns un Aivars Kaupužs rehabilitācijas centrā “Jaunķemeri” vadīja semināru “Latvijā izstrādātā līdzsvara novērtēšanas prototipa iespējas sociālajā rehabilitācijā”, kura laikā Rīgas Stradiņa Universitātes Rehabilitācijas fakultātes un KRC “Jaunķemeri” ergoterapijas un rehabilitācijas jomas speciālistiem (kopumā 24 cilvēkiem) tika sniegts pārskats “Posturālā līdzsvara novērtēšanas sistēma vestibulārās rehabilitācijas atbalstam”.

Publikācija un izstrādātā līdzsvara testēšanas prototipa demonstrēšana zinātniski praktiskajā konferencē "Vide. Tehnoloģijas. Resursi"

2017.gada 15.-17.jūnijā VPP INOSOCTEREHI 2.projekta pētnieki Aleksandrs Gorbunovs un Žanis Timšāns piedalījās vienpadsmitajā starptautiskajā zinātniski praktiskajā konferencē «Vide. Tehnoloģijas. Resursi (VTR-10)» Rēzeknē ar rakstu un ziņojumu «Development of Human Balance Capability Testing Prototype». Publikācijā ir sniegts pārskats par Rīgas Tehniskajā universitātē izstrādātajām līdzsvara novērtēšanas prototipu versijām, pamatojot to izstrādes gaitu un versiju izvēli, kā arī ieskicējot nākamos soļus izstrādātās iekārtas sekmīgai ieviešanai.

Vasaras skolas laikā gūta pieredze turpmāko pētījumu veikšanai

Valsts pētījumu programmas ietvaros laikā no 2017. gada 25. jūnija līdz 28. jūnijam tika īstenots interaktīvi izglītojošs un sabiedrību informējošs pasākums –vasaras skola, kuras laikā gūta pieredzes apmaiņa turpmāko pētījumu veikšanai projektā iesaistītiem zinātniekiem, doktorantiem un maģistrantiem sadarbībā ar ekspertiem, IZM pārstāvjiem, VISC pārstāvjiem, ārvalstu eksperti no Austrālijas un sociālajiem partneriem.

Pašvaldību pedagoģiski medicīnisko komisiju vadītāju seminārs "VPP starpposma rezultatīvie rādītāji 3. periodā"

Sadarbībā ar VISC Speciālās izglītības nodaļu, Valsts pedagoģiski medicīnisko komisiju, 2016.gada 16.oktobrī Rīgas Tehniskās universitātes Tālmācības studiju centra telpās Rīgā, Kronvalda bulvārī 1, tika organizēts seminārs Latvijas pašvaldību pedagoģiski medicīnisko komisiju vadītājiem, kurā tie tika iepazīstināti ar VPP starpposma rezultatīvajiem rādītājiem 3. periodā. Seminārā piedalījās 60 dalībnieki.

Izgudrojumu un inovāciju izstāde "MINOX 2016"

2016.gada 7. un 8. oktobrī Latvijas Izgudrotāju dienas ietvaros Rīgā, Ķīpsalā, RTU Dizaina Fabrikas telpās norisinājās Izgudrojumu un inovāciju izstāde «MINOX 2016», kurā piedalījās 92 izgudrotāji ar savām inovācijām. Izstādes mērķis bija popularizēt izgudrotāju darbību Latvijas sabiedrībā, kā arī veicināt izgudrojumu ieviešanu tautsaimniecībā.

Izstādē piedalījās arī VPP INOSOCTEREHI 2.projekta pētnieki ar savu inovatīvo produktu - personas līdzsvara testēšanas iekārtu.

Lapas