Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2405 no /home/telerehabilitation/public_html/includes/menu.inc).

3. projekta aktualitātes, publikācijas

Konference "VPP INOSOCTEREHI rezultatīvo rādītāju ieviešana"

Valsts pētījumu programmai „Inovatīvi risinājumi sociālajā telerehabilitācijā Latvijas skolās iekļaujošas izglītības kontekstā” (VPP INOSOCTEREHI) ir tas gods ielūgt Jūs uz Konferenci „VPP INOSOCTEREHI rezultatīvo rādītāju ieviešana” LU Mazajā aulā, Rīgā, Raiņa bulvārī 19, Rīgā, 2017.gada 7.decembrī plkst.10.30. (reģistrācijas sākums).

"Kompetenci attīstoša mācīšanās. Ieteikumi izglītības un rīcībpolitikas veidotājiem" Izstrādājis LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs VPP projektā „Jaunā pedagoģija un kompetences attīstoša mācīšanās"

Izstrādātais materiālu kopums  "Kompetenci attīstoša mācīšanās. Ieteikumi izglītības un rīcībpolitikas veidotājiem" ir daļa ieteikumu, kas top Latvijas universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centrā, izglītības politikas un rīcības politikas veidotājiem. Tas pilnībā būs pieejams nākamā gada vasarā, noslēdzoties valsts pētījumu programmai. Materiāls atrodas izstrādes procesā. Piedāvājam ieskatu tā darba variantā.
Jautājumus un priekšlikumus iespējams sūtīt siic@lu.lv.

Vasaras skolas laikā gūta pieredze turpmāko pētījumu veikšanai

Valsts pētījumu programmas ietvaros laikā no 2017. gada 25. jūnija līdz 28. jūnijam tika īstenots interaktīvi izglītojošs un sabiedrību informējošs pasākums –vasaras skola, kuras laikā gūta pieredzes apmaiņa turpmāko pētījumu veikšanai projektā iesaistītiem zinātniekiem, doktorantiem un maģistrantiem sadarbībā ar ekspertiem, IZM pārstāvjiem, VISC pārstāvjiem, ārvalstu eksperti no Austrālijas un sociālajiem partneriem.

LU Starpnozaru izglītības inovāciju centra (iepriekš Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs) pētnieciskā darbība un publikācijas VPP projektā „Jaunā pedagoģija un kompetences attīstoša mācīšanās" 2014-2016

Viens no Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra darbības virzieniem ir pētnieciskā darbība dabaszinātņu, matemātikas un tehnoloģiju izglītībā.

Kopš 2014. gada Latvijas Universitātē sadarbībā ar Rēzeknes Augstskolu Valsts pētījumu programmas (VPP) „Inovatīvi risinājumi sociālajā telerehabilitācijā Latvijas skolās iekļaujošās izglītības kontekstā” (INOSOCTEREHI) ietvaros tiek īstenots projekts „Jaunā pedagoģija un kompetences attīstoša mācīšanās”.

Interaktīvi izglītojošs un sabiedrību informējošs pasākums - Vasaras skola

Valsts pētījumu programmas ietvaros laikā no 2016. gada 27. jūnija līdz 29. jūnijam tika īstenots interaktīvi izglītojošs un sabiedrību informējošs pasākums – 3 dienu vasaras skola, kuras laikā iegūta pieredze turpmāko pētījumu veikšanai projektā iesaistītiem zinātniekiem, doktorantiem un maģistrantiem sadarbībā ar ekspertiem, ārvalstu eksperti no Austrālijas un sociālajiem partneriem.

Seminārs Latvijas pašvaldību pedagoģiski medicīnisko komisiju vadītājiem

Sadarbībā ar VISC Speciālās izglītības nodaļu, Valsts pedagoģiski medicīnisko komisiju, 2015.gada 16.oktobrī Rīgas Tehniskās universitātes Tālmācības studiju centra telpās Rīgā, Kronvalda bulvārī 1, tika organizēts seminārs Latvijas pašvaldību pedagoģiski medicīnisko komisiju vadītājiem , lai nodrošinātu Valsts pētījumu programmas gan 1., gan 2., gan 3. projekta rezultātu ieviešanu Latvijas reģionos, kas atbilst programmas mērķim un uzdevumiem.

VPP projekta „Jaunā pedagoģija un kompetences attīstoša mācīšanās” aktivitātes 2015. gadā

1. Ekspertu seminārs Baltezerā (29.-30.01.2015.)
2. VISC Inovatīvās pieredzes skolu tīkla sākumskolas skolotāju mācību semināri (08.01.-27.06.2015.)
3. Pamatskolas un vidusskolas skolotāju mācību semināri Rīgā (05.02. – 27.06.2015.)
4. Ekspertu ideju forums Igatē (18.08.2015.)
5. Seminārs „Kompetences mācību saturā. Ko rāda pētījumi?” Rīgā (21.08.2015.)
6. ESERA 2015 konference Helsinkos, Somijā (31.08. – 4.09.2015.)
7. VISC Inovatīvās pieredzes skolu tīkla koordinatoru seminārs Rīgā (24.09.2015.)
8. VISC Inovatīvās pieredzes skolu tīkla sākumskolas skolotāju mācību seminārs Lizumā un Tukumā (08.10.2015.)
9. Pamatskolas un vidusskolas skolotāju mācību seminārs Rīgā (15.10.2015.)

Valsts pētījumu programmas projektu prezentēšana izglītības atbalstam forumā “Izglītība krustcelēs: iespējas un izvēle” Rīgā

Turpinās Valsts pētījumu programmas (VPP) projektu Inovatīvi risinājumi sociālajā telerehabilitācijā Latvijas skolās iekļaujošās izglītības kontekstā vai INO(vatīvi risinājumi) SOC(iālajā) TE(le) REH(abilitācijā) I(iekļaujošās izglītības kontekstā) zinātnisko rezultātu izstrāde un popularizēšana. 

VPP vadītāja Dr.paed., prof. Velta Ļubkina un VPP 1.projekta vadītāja Dr.paed. Ilga Prudņikova 2015.gada 19.augustā piedalījās Vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu direktoru un pašvaldību izglītības speciālistu forumā “Izglītība krustcelēs: iespējas un izvēle” Radison Blu Hotel Latvija, Rīgā. 

Lapas