Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2405 no /home/telerehabilitation/public_html/includes/menu.inc).

Seminārs Latvijas pašvaldību pedagoģiski medicīnisko komisiju vadītājiem

Sadarbībā ar VISC Speciālās izglītības nodaļu, Valsts pedagoģiski medicīnisko komisiju, 2015.gada 16.oktobrī Rīgas Tehniskās universitātes Tālmācības studiju centra telpās Rīgā, Kronvalda bulvārī 1, tika organizēts seminārs Latvijas pašvaldību pedagoģiski medicīnisko komisiju vadītājiem , lai nodrošinātu Valsts pētījumu programmas gan 1., gan 2., gan 3. projekta rezultātu ieviešanu Latvijas reģionos, kas atbilst programmas mērķim un uzdevumiem. Potenciāliem projekta rezultātu izmantotājiem - Latvijas pašvaldību pedagoģiski medicīnisko komisiju vadītājiem plānotais publicitātes pasākums paredzēts, lai iepazīstinātu ar situācijas izpētes rezultātiem, materiālu ar starpdisciplināru saturu un inovatīvo metožu un tehnoloģiju ieviešanas un aprobācijas rezultātiem un iedrošinātu iekārtas e-viedums tālākai izmēģināšanai. Šie projekta rezultātu potenciālie izmantotāji piedalīsies turpmākā publicitātes un informācijas izplatīšanas procesā mērķauditorijā pašvaldību organizāciju, izglītības iestāžu darbiniekiem, sociālo dienestu darbiniekiem, izglītojamo vecākiem.

2.projekta vadītājs Aleksandrs Gorbunovs iepazīstināja semināra dalībniekus ar projekta darba uzdevumiem un sasniedzamajiem rezultatīvajiem rādītājiem. 2.projekta pētnieki Rūdolfs Gulbis un Žanis Timšāns demonstrēja līdzsvara testēšanas prototipa sākotnējo versiju (balstītu uz džoistika sensora iespējām), un aktualizēja turpmāko uzlabojumu veikšanas nepieciešamību.

Seminārā piedalījās 57 dalībnieki.

Pašvaldību pedagoģiski medicīnisko komisiju vadītāju semināra ( 1.,2.,3 projekts) darba kārtība.