Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2405 no /home/telerehabilitation/public_html/includes/menu.inc).

Starptautiskā zinātniskā konference “Sabiedrība. Integrācija. Izglītība”

2015.gada 22.-23.maijā Rēzeknes Augstskolā notika starptautiskā zinātniskā konference “Sabiedrība. Integrācija. Izglītība”. VPP INOSOCTEREHI pētnieki ar prezentācijām piedalījās divu sekciju - Speciālā pedagoģija un IT izmantošana izglītībā -  darbā. Tika diskutēts par darbu ar skolēniem ar speciālām vajadzībām iekļaujošās izglītības kontekstā un telerehabilitācijas iespējām Latvijas kultūrvidē.

Sekcijās tika prezentēti un publicēti arī konferences materiālu krājumā šādi referāti: Irina Cupere ”The criteria of evaluating the ability to speak for children of preschool age”, Egija Laganovska “Koordinācijas attīstības traucējumi, pētniecības vēsturiskie pirmsākumi un attīstība”, Gilberto Marzano, Velta Ļubkina un Lorita Rižakova “Delivering social telerehabilitation services” un Sarmīte Tūbele “Disleksijas riska faktori pirmsskolas vecuma bērniem”. Kopš 2007.gada konferences “Sabiedrība. Integrācija. Izglītība” materiālu krājumos publicētie raksti Thomson Reuters Web of Science  datu bāzē.