Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/telerehabilitation/public_html/includes/menu.inc).

Konference "VPP INOSOCTEREHI rezultatīvo rādītāju ieviešana"

Cienījamie kolēģi,

Valsts pētījumu programmai „Inovatīvi risinājumi sociālajā telerehabilitācijā Latvijas skolās iekļaujošas izglītības kontekstā” (VPP INOSOCTEREHI) ir tas gods ielūgt Jūs uz Konferenci „VPP INOSOCTEREHI rezultatīvo rādītāju ieviešana” LU Mazajā aulā, Rīgā, Raiņa bulvārī 19, Rīgā, 2017.gada 7.decembrī plkst.10.30. (reģistrācijas sākums).

VPP INOSOCTEREHI nodrošina pētījumu veikšanu vispārējās, t.sk. iekļaujošās izglītības atbilstībai valsts un sabiedrības ilgtspējīgas attīstības vajadzībām, tajā skaitā kompetenču pieejā balstītu izglītības procesu un inovāciju kultūras veidošanu. VPP INOSOCTEREHI, galvenokārt, 3.pārskata periodā ir radītas izstrādes ar praktisku nozīmi, radot, aprobējot un ieviešot izmēģinājumskolās inovatīvus skolotāju mācīšanās modeļus, bet ieviešanai iekļaujošajā izglītībā ir radīts prototips, kura aprobācija turpināsies arī 4. pārskata periodā telerehabilitācijas un e- pakalpojumu ieviešanai.

Dalība konferencē bez maksas.

Dalībnieki saņems Apliecību par piedalīšanos konferencē.
Gaidām Jūsu pieteikumu līdz 2017.gada 01.decembrim.

Jūsu dalība konferencē tiks apstiprināta līdz 05.decembrim.

Vietu skaits būs ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikt dalību iespējami drīz.

Lūdzam aizpildīt dalībnieka pieteikumu anketu!

Konferences programma.

Gaidīsim konferencē!

Ar cieņu,
Ilga Prudņikova

VISC Speciālās izglītības
nodaļas vadītāja vietniece
Valsts pedagoģiski medicīniskās komisijas vadītāja
tālr.: 67212227
e-pasts: ilga.prudnikova@visc.gov.lv