Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/telerehabilitation/public_html/includes/menu.inc).

Seminārs Latvijas speciālo skolu direktoru vietniekiem

Valsts pētījumu programmas “Inovatīvi risinājumi sociālajā telerehabilitācijā Latvijas skolās iekļaujošās izglītības kontekstā” seminārs Latvijas speciālo skolu direktoru vietniekiem

 

Sadarbībā ar VISC Speciālās izglītības nodaļu, Valsts pedagoģiski medicīnisko komisiju, 2015.gada 6. novembrī Rīgas 5. internātpamatskolā - attīstības centrā, Rīgā, Slāvu ielā 19, tika organizēts seminārs Latvijas speciālo skolu direktoru vietniekiem, lai nodrošinātu Valsts pētījumu programmas 1. un 2. projekta rezultātu ieviešanu Latvijas reģionos, kas atbilst programmas mērķim un uzdevumiem. Potenciālajai projekta rezultātu mērķauditorijai – Latvijas speciālo skolu direktoru vietniekiem plānotais publicitātes pasākums bija paredzēts, lai iepazīstinātu ar situācijas izpētes rezultātiem, materiālu ar starpdisciplināru saturu un inovatīvo metožu un tehnoloģiju ieviešanas un aprobācijas rezultātiem un iedrošinātu iekārtas e-viedums tālākai izmēģināšanai. Šie projekta rezultātu potenciālie izmantotāji piedalīsies turpmākā publicitātes un informācijas izplatīšanas procesā izglītības iestāžu darbiniekiem, izglītojamo vecākiem.

2.projekta vadītājs Aleksandrs Gorbunovs iepazīstināja semināra dalībniekus ar problēmas pamatotību un aktualitāti, projekta darba uzdevumiem, jau iespēto un nākamajiem sasniedzamajiem rezultatīvajiem rādītājiem.

Seminārā piedalījās 60 dalībnieki.

Semināra speciālo skolu direktoru vietniekiem ( 1.,2. projekts) darba kārtība, prezentācija.