Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/telerehabilitation/public_html/includes/menu.inc).

Interaktīvi izglītojošs un sabiedrību informējošs pasākums - Vasaras skola

Valsts pētījumu programmas ietvaros laikā no 2016. gada 27. jūnija līdz 29. jūnijam tika īstenots interaktīvi izglītojošs un sabiedrību informējošs pasākums – 3 dienu vasaras skola, kuras laikā iegūta pieredze turpmāko pētījumu veikšanai projektā iesaistītiem zinātniekiem, doktorantiem un maģistrantiem sadarbībā ar ekspertiem, ārvalstu eksperti no Austrālijas un sociālajiem partneriem.

2.projekta pētnieki informēja vasaras skolas dalībniekus par līdzsvara diagnosticēšanas prototipa izstrādes gaitu un tā aprobāciju divās izglītības iestādēs 5.-7.klašu skolēnu grupā: Rīgas Katoļu ģimnāzijā 2016.gada 5.maijā un Rēzeknes logopēdiskajā internātskolā 2016.gada 26.maijā.

2.projekta dalībnieks Žanis Timšāns nodemonstrēja izstrādātā prototipa darbības principus un deva iespēju vasaras skolas dalībniekiem to izmēģināt pašiem.

Vasaras skolas programma